Kredyt na zakup fotowoltaiki i pompy ciepła

Wielu z nas zastanawia się nad kredytowaniem inwestycji. Powstają pytania, czy warto skorzystać z kredytu, czy może lepiej nadszarpnąć rodzinny budżet i pozbyć się wszystkich oszczędności?

Kredytowanie inwestycji jest często bardzo dobrym rozwiązaniem – przy odpowiednim przeliczeniu możemy zamienić rachunki za energię i ogrzewanie budynku, na korzystne do spłaty raty, które w końcu przestaniemy płacić. Przy rosnącej inflacji wartość pieniędzy spada, wybierając odpowiednio zabezpieczony kredyt – kwota raty pozostanie niezmienna dlatego też na kredytowanie inwestycji często decydują się nawet osoby, które mogłyby pozwolić sobie na zakup gotówkowy.

Jak wybrać odpowiedni kredyt?

W czasach kiedy stopy procentowe szaleją warto wybierać kredyty ze stałym oprocentowaniem. Mamy wtedy pewność, że rata kredytu nie wzrośnie i możemy bezpiecznie zaplanować swój budżet.

Warto wybierać również sprawdzone banki, które nie naliczą nam ogromnego oprocentowania. NoFee jest partnerem banku BNP Paribas dzięki czemu naszym klientom zaoferować możemy kredyty z niskim oprocentowaniem, realizowane przez bank z kluczową pozycją w krajowym rynku.