Fotowoltaika - oferta jaśniejsza niż Słońce

Dlaczego jaśniejsza? Ponieważ Słońce czasem zachodzi, a nasze przejrzyste bardziej niż umyte okna na święta oferty są dostępne przez 365 dni w roku przez 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Dość wstępów, czas przejść do konkretów.

Fotowoltaika jest ekologicznymi i ekonomicznym (przy odpowiednim doborze instalacji, darmowym, w końcu to Nofee) źródłem energii odnawialnej dla Ciebie i Twojej rodziny. Panele fotowoltaiczne pracują dla ciebie przez cały rok – jedynym warunkiem jest obecność promieniowania słonecznego.

Fotowoltaika to oszczędność i niezależność od podwyżek cen prądu przez co najmniej 30 lat – to więcej niż jedno pokolenie. Do tego jest to rozwiązanie, które obywa się praktycznie bez serwisu, a brak części ruchomych powoduje, że ryzyko usterki jest zbliżone do zera – podobnie jak twoje rachunki.

Oszczędny dom z fotowoltaiką (a jeszcze lepiej z fotowoltaiką, pompą ciepła i magazynem energii) to większa wartość nieruchomości. Możemy śmiało powiedzieć, że dajemy Tobie bezpieczną i ekonomiczną energię w jasnym przejrzystym pakiecie. Poprowadzimy Ciebie od początku, do samego końca – przecież zadowolony klient poleci nas dalej, to jasne jak nasza oferta.

Korzyści z posiadania fotowoltaiki

  1. Oszczędności – w większości gospodarstw domowych pokrywają całe zapotrzebowanie na energię elektryczną, wyobraź sobie rachunki wysokości tylko ~30 zł (opłata stała).
  2. Uniezależniasz się od podwyżek cen prądu, a te największe dopiero nadchodzą. Efektem wzrostu może być 50-proc. podwyżka taryf za prąd dla ludności w 2022 r.
  3. Eksploatacja – bardzo długie okresy gwarancyjne sięgające nawet 20 lat. Ze względu na bardzo prostą budowę, cała instalacja działa w zasadzie bezobsługowo. Gdy gwarancja się skończy, panele fotowoltaiczne mogą pracować jeszcze długie lata. O trwałości fotowoltaiki niech też świadczy fakt, że najstarsza elektrownia słoneczna na świecie działa prawidłowo już ponad 60 lat!
  4. Podniesienie wartości nieruchomości – domy z instalacją fotowoltaiczną cieszą się większym zainteresowaniem na rynku nieruchomości. Inwestując w fotowoltaikę na Twoim dachu lub gruncie, zwiększasz wartość swojej nieruchomości.
  5. Panele fotowoltaiczne w połączeniu z magazynem energii – to rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z energii słonecznej o każdej porze dnia i nocy, bez względu na warunki pogodowe.
  6. Emisja CO2 – porównując energię pozyskiwaną ze słońca ze źródłami konwencjonalnymi, widać olbrzymią przewagę po stronie fotowoltaiki, nie wydziela żadnych trujących i szkodliwych związków do atmosfery.
  7. Wybierając naszą firmę otrzymujesz kompleksowe wsparcie (doradztwo, projekt, formalności i finansowanie, a po zakończonym montażu monitorujemy Twoją instalację praktycznie 24h na dobę).

Zamów ofertę