Magazyny energii - energia praktycznie bez przerwy.

Nasze magazyny energii to przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort – nawet w przypadku awarii zasilania. Wiemy, jak istotne dla Ciebie jest to, by cieszyć się dostawami prądu bez najmniejszych obaw. Nasz system, to najnowsza technologia, mająca mniejszy czas reakcji (PING) niż jest potrzebny do grania w gry sieciowe.

W NoFee wiemy, jak istotne jest mówienie wprost – pozwól, że przedstawimy Tobie schemat działania magazynu energii – który sprawia, że oszczędzasz jeszcze więcej. Po pierwsze, prąd wytworzony przez twoją instalację, w pierwszej kolejności zasila twoje sprzęty – od pompy ciepła, przez lodówkę, po laptopa.

Nadwyżka powstałego prądu wypełnia magazyn – twoją opcję rezerwową z której skorzystasz wieczorami, w nocy, czy w momentach ogromnego zachmurzenia. Dopiero później, gdy wyczerpiesz już magazyn pobierasz energię z sieci. Jest zysk? Oczywiście, przecież to Nofee. Pamiętaj o tym, że im więcej modułów i większa pojemność magazynu – to dłuższe życie bez kosztów. 

Korzyści z posiadania magazynu energii

  1. Oszczędność – w przeciwieństwie do starego sposobu rozliczeń, magazyn energii pozwala na wykorzystanie całkowitej nadprodukcji energii.
  2. Niezależność energetyczna – nieprzerwany dostęp do prądu pomimo jego braku w sieci skutecznie zabezpiecza Twój dom.
  3. Możliwość przechowywania energii wyprodukowanej przez własną instalację fotowoltaiczną.
  4. Wsparcie ekologii i środowiska – energia wytworzona przez instalację fotowoltaiczną, a następnie przechowywana w magazynach energii jest całkowicie ekologiczna.
  5. Możliwość doboru pojemności baterii, do indywidualnych potrzeb użytkownika.
  6. Funkcja backup — ochrona urządzeń w domu przed spadkami napięcia.
  7. Gwarancja na kilka tysięcy cykli ładowania i rozładowania.

Zamów ofertę