Pompa ciepła z dofinansowaniem

Pompy ciepła są eko. I to w obu aspektach. Po pierwsze tym ekonomicznym, który pozwala na niższe (lub przy doborze właściwej instalacji zerowe) rachunki za ogrzewanie – w końcu mówimy o Nofee – firmie która dba o bezpieczeństwo Twojego portfela. Naszych Klientów wspieramy w uzyskaniu dotacji z takich programów jak “Czyste Powietrze” czy “Moje Ciepło”.

Nie można nie wspomnieć o tym, że to ekologiczne rozwiązanie, czystsze niebo, mniejsze zmiany klimatu, śpiew ptaków i przyszłość kolejnych pokoleń…

Jak to działa? Przede wszystkim, praktycznie bezobsługowo. Zapomnij o myśleniu czy dorzucić węgla lub pelletu. Zapomnij o sadzy i kominie. Zapomnij o tym, czy przez wydarzenia za granicą rośnie cena gazu. Po prostu ciesz się ciepłym domem.

Zarówno powietrzna pompa ciepła, jak i pompa typu powietrze/woda wykorzystuje nieograniczone i ekologiczne źródło energii – powietrze, które przekształcane jest na energię cieplną na potrzeby całego domu – zarówno instalacji regulującej temperaturę, jak i źródła ciepłej wody w kranie.

To nie polityczna obietnica – tylko czysty ekologiczny zysk dla Ciebie i Twoich bliskich. Jak mówi starożytne przysłowie Nofee
“do fotowoltaiki dodaj ciepła pompę – to się ucieszysz bezkosztowym domkiem”. 

Korzyści z posiadania pompy ciepła

  1. Oszczędność – najniższy koszt w porównaniu do innych sposobów ogrzewania. Pompa ciepła jest urządzeniem, które charakteryzuje się najwyższą klasą energetyczną A++ i A+++ wśród urządzeń grzewczych oraz najwyższą klasą A+ wśród urządzeń do podgrzewu wody użytkowej.
  2. Bezpieczeństwo – nie grozi Ci wybuch, pożar czy zaczadzenie.
  3. Niezawodność – prawidłowo zamontowana, jest niezawodna – ponad 95% klientów posiadających pompy ciepła nie chce stosować innego rozwiązania urządzenia są w pełni bezobsługowe.
  4. Opcja chłodzenia – w zimę grzeje, a w lecie, podczas upałów, może równie efektywnie chłodzić pomieszczenia.
  5. Ekologia – wykorzystuje naturalne, odnawialne źródła energii, obniża emisję CO2 przeciętnie o 20% (w stosunku do kotłów gazowych, nie emituje również szkodliwych spalin w budynku.
  6. Sterowanie – zdalna kontrola pozwala regulować temperaturę, gdy jesteś poza domem.
  7. Mała kotłownia – nie trzeba składować opału, jest czysto i wygodnie.

Zamów ofertę