Dołącz do nas

Rozwijaj karierę w perspektywicznej branży OZE!

Kariera

Aplikuj do nas i dołącz do zespołu fantastycznych ludzi – my dajemy Ci gwarancję rozwoju, stabilne zatrudnienie, dobre zarobki i zupełnie nowe perspektywy.

Formularz 1
woocommerce-placeholder
Zestaw domyślny

Aktualne oferty pracy:

Regionalny przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży pomp ciepła i fotowoltaiki

Forma umowy: umowa o pracę, kontrakt b2b, pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych oraz biznesowych;
  • Odpowiedni dobór instalacji dostosowanej do potrzeb klienta;
  • Kontakt z klientem podczas przebiegu inwestycji oraz po jej zakończeniu;
  • Nadzór nad przebiegiem inwestycji;
  • Doradztwo Klientom w zakresie rozwiązań energii odnawialnej
  • Aktywna sprzedaż produktów firmy (pompy ciepła oraz fotowoltaika)
  • Raportowanie wyników sprzedaży

Nasze wymagania:

  • Łatwość w kontaktach interpersonalnych;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz z Klientem;
  • Efektywnego planowania i organizacji pracy własnej;
  • Determinacja w dążeniu do celu i zaangażowanie
  • Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa plus korzystne premie prowizyjne bez limitu górnego;
  • Samochód służbowy;
  • Telefon służbowy;
  • Komputer lub tablet z systemem do tworzenia ofert;
  • Pracę w zgranym zespole;
  • Przyjazną i otwartą atmosferę;
  • Pełne wsparcie szkoleniowe;
  • Opiekę i pomoc osób doświadczonych z naszej firmy;
  • Niezbędne materiały reklamowe.