Witamy w NoFee

Najlepsze rozwiązania dla domu i firmy

O nas

Nofee to nowa jakość – gwarantowana wieloletnim doświadczeniem naszych  pracowników. To wolność od rachunków – dzięki najlepiej dobranym komponentom.
To bezpieczeństwo, które zapewniamy na każdym etapie inwestycji. To jasny jak słońce przekaz – bo ktoś kiedyś śpiewał, że całe szczęście polega na tym, by z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów. Nofee to partner w domu i biznesie, to wsparcie dla Ciebie, Twojej firmy, Twojej rodziny. To lepszy świat dla nas wszystkich.

Formularz 1
woocommerce-placeholder
Zestaw domyślny

Pomagamy w dofinansowaniach

Możesz otrzymać nawet:

0 7000

z Programu "Moje Ciepło

0 20500

z Programu "Mój Prąd"

0 69000

z programu "Czyste Powietrze"

Jak pracujemy?

3 kroki realizacji inwestycji

kroki

Członkowie naszego zespołu to wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Po przeprowadzeniu gruntownego audytu zajmą się instalacją – idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Gwarantujemy sprawny i bezpieczny montaż.

01
krok

Audyt i wycena

Spotkanie z naszym doradcą technicznym, który na podstawie oględzin dokona analizy ekonomicznej, precyzyjnie określi zapotrzebowanie na prąd, oceni czas zwrotu inwestycji oraz przedstawi dokładną wycenę.

02
krok

Zawarcie umowy i finansowanie

Podpisanie umowy i załatwienie wszystkich niezbędnych formalności oraz dobór najlepszej metody finansowania Twojej inwestycji.

03
krok

Montaż

Umawiamy się na montaż instalacji.
Wszystko odbywa się dokładnie, schludnie i szybko. Po zakończeniu prac nadal pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Masz pytania? Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Zostaw nam swój numer telefonu, a oddzwonimy w ciągu 24 godzin.